از آنجایی که 90 درصد از عرضه 21 میلیون بیت کوین استخراج شده است، کمبود آن به طور فزاینده ای آشکار می شود.

January 21, 2022
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

بر اساس داده های Blockchain.com، مجموع عرضه بیت کوین در گردش فعلی به 18.9 میلیون رسیده است که معادل 90 درصد از کل عرضه 21 میلیون بیت کوین است.این بدان معناست که تا سال 2140، تنها 10 درصد از عرضه بیت کوین در انتظار حفاری است.

ساتوشی ناکاموتو، مخترع بیت کوین، بلوک پیدایش بیت کوین را در سال 2009 کشف کرد و 50 بیت کوین تولید کرد.طبق مکانیسم بیت کوین، بلوک بعدی هر 10 دقیقه ظاهر می شود و پس از حدود 210000 بلاک، پاداش ها به نصف کاهش می یابد.

بر اساس این مکانیسم، در چهار سال اول پس از تولد بیت کوین، پاداش هر بلوک 50 بیت کوین است.در چهار سال دوم، پاداش هر بلوک 25 بیت کوین و به همین ترتیب است.تا زمانی که بیت کوین تقریباً در سال 2140 کشف شد. به دلیل مکانیسم خاص نصف شدن بیت کوین، ویژگی های منحصر به فرد کاهش تورم بیت کوین را ایجاد کرده است.

بیت کوین غیرمتمرکز است و به مردم این امکان را می دهد که آزادانه ارزش مبادله کنند بدون اتکا به واسطه ها.با افزایش محبوبیت جهانی و استفاده از شبکه بیت کوین، بسیاری از شرکت های سنتی اکنون بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت می پذیرند. تقاضا برای بیت کوین همچنان در حال افزایش است و بنابراین بیت کوین روز به روز کمیاب تر می شود.

چیزی ارزش دارد اگر کمیاب باشد.بسیاری از معامله گران، سرمایه گذاران نهادی و شرکت های استخراج پتانسیل عظیم ارزش عمیق بیت کوین را درک کرده اند.اکثر بیت کوین هایی که حفر شده اند هنوز وارد بازار نشده اند اما HODL است.شرکت تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای Glassnode گزارشی برای تجزیه و تحلیل نقدینگی عرضه بیت کوین منتشر کرده است.در مجموع 14.5 میلیون بیت کوین (که 78 درصد گردش بیت کوین را تشکیل می دهد) توسط نهادهای غیر نقدی نگهداری می شود.

برای این طرفداران HODL، ارزش عمیق تر بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک ضرورت است.ایده مشابهی دارید؟اما چیزی که باید مطمئن بود این است که به دلیل وجود طرفداران HODL، بیت کوین فضای زیادی برای ارزش افزوده دارد و ممکن است آخرین دوره ای باشد که بیت کوین با هزینه کمتری در آن نگهداری می شود.