قدرت محاسباتی بیت کوین به اوج خود بازگشته است و ماینرها به منابع انرژی ارزان تری نیاز دارند

December 14, 2021
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

بر اساس داده های BTC.com، اخیراً پیک قدرت محاسباتی 183 EH/s است و در ماه مه امسال به اوج بازگشته است.با توجه به سیاست چین در برابر استخراج بیت کوین، قدرت محاسباتی پس از ماه می 50 درصد کاهش یافت.در حال حاضر قدرت محاسباتی عمدتاً به ایالات متحده منتقل شده است، استخر معدنی آمریکا Foundry، در حال حاضر دارای دومین سطح قدرت معدنی کلی است، پس از استخر معدن مورچه دوم.

با این حال، برای ماینرها، بازیابی سریع قدرت محاسباتی همیشه چیز خوبی نیست، زیرا به دلیل بازگشت شدید، درآمد ماینرها دوباره کاهش یافت.حتی اگر سود هنوز خوب به نظر می رسد، حاشیه سود در حال کاهش است.فشار هزینه قابل توجهی برای معدنچیانی که منابع کافی ندارند وجود دارد.

برای ماینرهای قدیمی، عوامل اصلی مؤثر بر استخراج، قیمت دستگاه نیست، بلکه هزینه برق و زیرساخت است.اگر رقابت ماینینگ شدیدتر شود، ماینرهایی که به منابع مقرون به صرفه دسترسی ندارند، رقابت پذیری خود را از دست خواهند داد.در حال حاضر RHY دارای معادن در ایالات متحده، کانادا و غیره است. ما می توانیم منابع مقرون به صرفه را برای ماینرها پشتیبانی کنیم.

آنچه توجه ویژه را می طلبد این است که، به دلیل رقابت شدید فزاینده در صنعت معدن، فضای زندگی برای ماینرهای کوچک حتی کوچکتر شده است، اگرچه قدرت محاسبات ابری همچنان سودآور است، سودآوری بسیار کمتر از ماینرهای بزرگ است.برای همه ماینرها، آنها می توانند معادن خود را داشته باشند، داده های تولید را کنترل کنند، یا فقط می توانند سودهای ناچیزی به دست آورند، تا زمانی که به دلیل سود کم مجبور به خروج شوند.