استخراج بیت کوین به نصف روز نزدیک می شود و ورود زودهنگام می تواند حرف اول را بزند.

November 21, 2020
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

استخراج بیت کوین به نصف روز نزدیک می شود و ورود زودهنگام می تواند حرف اول را بزند.

 

از آوریل سال جاری، بیت کوین روند صعودی مستمری را آغاز کرده است.با شروع از 4000 دلار، چندین فشار اصلی 6000 دلاری، 8000 دلاری، 10000 دلاری و 12000 دلاری را پشت سر گذاشت و زمانی به بالاترین قیمت 14000 دلار رسید.

 

به نظر می رسد بازار ثانویه آشفته و بی نظم است.اما اگر به دقت نگاه کنید، هر موجی از بازار یک معکوس اساسی از خرس ها دارد و یک اجماع قوی ارزش بازار (مثبت بلندمدت) به عنوان پشتوانه اساسی بازار وجود دارد.

 

بزرگترین نقش بازار ثانویه تقویت این انتظار مثبت است و بنگاه‌داران از احساسات بازاری که تشویق می‌شود سود می‌برند.البته به عنوان یک سرمایه گذار خرد باید جایگاه خود را در بازار ثانویه نیز بدانید.

 

برای همه بیت‌کوین‌هایی که از مکانیسم اجماع pow استفاده می‌کنند، کاهش دوره‌ای تولید بزرگترین خبر مثبت آنهاست.با توجه به تجربه تاریخی، تقریباً تمام دارایی های دیجیتال رمزگذاری شده که با کاهش تولید مواجه هستند، بازار مثبت بلندمدتی را به همراه خواهند داشت و پس از کاهش تولید، به دلیل اثر کاهش تورم ناشی از کاهش ناگهانی تولید، احتمال بالا یک پایه قوی برای بازار جدید.

 

مکانیسم پاو اخیر برای رمزگذاری دارایی‌های دیجیتال به طور دوره‌ای توسط LTC کاهش می‌یابد که مشوق‌های استخراج را در ماه اوت به نصف کاهش می‌دهد و الهام‌بخش‌ترین حالت در بازار ثانویه حفاری بیت‌کوین در اواخر ماه می سال آینده است.انتظار می رود این معدن به نصف کاهش یابد.

 


با انتظار کاهش قابل توجه سود در تولید بیت کوین، وجوه در بازار ثانویه از قبل شروع به ورود به بازار کرده اند که دلیل اساسی تبدیل خرس ها و گاوها از آوریل است.

 

در مقایسه با بازار داغ در بازار ثانویه، واکنش به کاهش مورد انتظار تولید در دایره معدنی شدیدتر و پنهان تر، خاموش تر، اما غم انگیز تر است.

 

یک: نصف کردن بیت کوین و نصف شدن بیت کوین تاریخی چیست

 

با توجه به طراحی ناکاموتو از مکانیزم صدور بیت کوین در کاغذ سفید بیت کوین، تنها راه صدور بیت کوین این است که گره با جستجوی حق ثبت در زنجیره (ماینینگ) پاداش بیت کوین به دست آورد.

 

تعداد بیت‌کوین‌های اعطا شده به استخراج‌کنندگانی که در دوره‌های مختلف تاریخ حقوق حسابداری را به دست آورده‌اند، متفاوت است.ناکاموتو مکانیزم کاهش پاداش برای ماینرها طراحی کرده است.در مجموع 21 میلیون بیت کوین برای 210000 بلاک استخراج می شود و مشوق های استخراج به طور خودکار به نصف کاهش می یابد.

 

جایزه فعلی ماینینگ بیت کوین در دومین چرخه کاهش تولید با پاداش 12.5 بیت کوین در هر حفاری است.تا پایان ماه مه سال آینده، جایزه استخراج بیت کوین وارد چهارمین چرخه نصف می شود، زمانی که پاداش به 6.25 BTC کاهش می یابد.

 

کاهش بازدهی یکی از ویژگی های مهم بیت کوین است و کاهش قیمت نیز باعث افزایش ارزش بیت کوین می شود.هر بار قبل و بعد از کاهش دوره ای تولید، یک دور از بازار صعودی در راه است.

 

برخی افراد قبلاً شمارش کرده‌اند: در تاریخ، اولین نصف شدن بیت کوین در سال 2012 اتفاق افتاد. در اولین بازه نصف شدن، قیمت بیت کوین از 12 دلار به 994 دلار افزایش یافت که 8000 درصد افزایش یافت.

 

دومین نصف شدن بیت کوین در سال 2016 رخ داد، که چرخه فعلی ما در آن هستیم. بیت کوین از حدود 650 دلار به 20000 دلار در پایان سال 2017 افزایش یافت که 3000 درصد افزایش یافت.

 

نصف شدن تاریخ به بیت کوین ده ها برابر و صدها برابر افزایش داده است.امروز در مقابل درب نصف شده بعدی هستیم و همه شرکت کنندگان در بازار نفس خود را حبس کرده اند تا منتظر ظهور مجدد معجزه بیت کوین باشند.

 

دو: نصف کردن اختلاف، طرفین درگیر به جنون نزدیک می شوند

 

ماینرها به عنوان نزدیک ترین گروه به بیت کوین، عمیق ترین درک را از قدرت نصف کردن بیت کوین دارند.در حال حاضر، اکثر ماینرها حداقل یک هاوینگ بیت کوین را تجربه می کنند.ماینرهای قدیمی حتی از اولین هاوینگ شروع به استخراج کرده اند و اثر شکافت ثروت را که با دو نصف شدن به وجود می آید را تجربه کرده اند.

 

Sichuan Fengshui Power با فرصتی مواجه شد تا بیت کوین را نصف کند و هر ماینر دلیلی برای مبارزه سخت داشت.کل قدرت محاسباتی شبکه شروع به افزایش کرد و در عرض دو ماه به 70 EH رسید.در ابتدای سال، این رقم تنها حدود 30 EH بود و دشواری استخراج هر دو هفته بیش از 10 درصد افزایش می یافت.

 

ماینرها تمام ماشین های محاسباتی جدید و قدیمی موجود در بازار را به همراه تحویل قراردادهای آتی پس از نیم سال خریداری کردند.تصور رقابت شدید برای خارجی ها سخت است.

 

با توجه به افزایش کنونی سختی قدرت محاسباتی، نسل قبلی ماشین‌های ماینینگ تا پایان سال جاری تمامی مزایای ماینینگ را از دست خواهند داد و میلیون‌ها ماشین معدن به طور کامل به آهن قراضه تبدیل خواهند شد.

 

تعداد افرادی که برای ورود آماده می شوند همچنان در حال افزایش است.از داده های رشد کاربران RHY Global Mine، تعداد کاربران تازه ثبت نام شده در سه ماه گذشته از تعداد ثبت نام کاربران در سال گذشته بیشتر شده است و صدای بسیاری از ماینرهای قدیمی شنیده می شود که نمی توانند ماشین بخرند.

 

معدنچیان اکنون کمی دیوانگی دارند و هیچ بقای ندارند.

 

نصف شدن بازار بی سر و صدا از آوریل امسال آغاز شده است، اگرچه در کمتر از یک سال بیت کوین 300 درصد افزایش یافته است.

 

هر روز ده ها هزار تراکنش پردازش نشده در شبکه بیت کوین در انتظار تایید هستند و بازار یک شبه به بازار صعودی 17 ساله باز می گردد.

 

در مقایسه با دسترسی ماینرها به بیت کوین با کمترین هزینه، طبقه دوم بیشتر علاقه مند است که برای اولین بار از نوسانات شدید بازار بهره مند شود.پس از شکست در رسیدن به مرز 15000 دلار، بیت کوین چندین اصلاحات در مقیاس بزرگ را تجربه کرد و یک بار به زیر مرز 10000 دلار سقوط کرد.

 

برخی از افراد دوباره حبس شده اند، در حالی که برخی دیگر علاقه زیادی از چندین گروه به دست آورده اند.

 

موسسه سرمایه گذاری به عنوان محرک این بازار صعودی مورد ستایش قرار می گیرد، زیرا پذیرش متمرکز وجوه نهادی باعث می شود بازار به سرعت بهبود یابد.موسسه سرمایه گذاری دارایی دیجیتال معروف Grayscale Investment Company بیش از 200000 بیت کوین دارد و هر ماه بیش از 8000 بیت کوین از بازار خریداری می کند.

 

مشاهده می شود که صرف نظر از این که ماینر باشد، بازار ثانویه و یا یک موسسه سرمایه گذاری، در مواجهه با بازار پیش رو، همه طرف ها از تلاش برای به دست آوردن بیشترین مقدار بیت کوین به روشی که در آن خوب هستند دریغ نمی کنند. .

 

سه: چگونه به عنوان یک تازه وارد در این دور از بازار صعودی شرکت می کنید؟

 

تازه وارد کی وارد میشه؟چگونه می توانیم از فرصت نصف کردن بیت کوین استفاده کنیم؟این نوع مشکل همان چیزی است که هر خارجی در حال حاضر بیشتر مشتاق دانستن آن است.

 

در تئوری، ورود به بازار قبل از نصف شدن بیت کوین مناسب است.بدیهی است که هر چه فرصت ورود زودتر باشد، شانس پذیرش بیشتر است.

 

انتخاب رأی دادن به بیت کوین یا اجاره قدرت استخراج برای تازه واردان امکان پذیرتر و بدون نگرانی است.

 

سرمایه گذاری ثابت بر اساس ترتیبات تأمین مالی خود، خرید ثابت (روز / هفته) مقدار معینی بیت کوین است.

 

مزایای سرمایه گذاری ثابت عبارتند از: نسبتاً ساده و امکان پذیر است و می تواند به سرعت تخصیص سرمایه خود را بدون از دست دادن بازار تکمیل کند.

 

نکته منفی این است که بازار ثانویه بیش از حد نوسان است و تازه واردان به دلیل نوسانات کوتاه مدت بازار مستعد ضرر هستند.

 

محاسبه اجاره قدرت استخراج از طریق پلت فرم اجاره قدرت برای خرید محصولات محاسباتی برای استخراج برای به دست آوردن بیت کوین است.

 

مزایای اجاره برق عبارتند از: راحت، بدون آستانه فنی، و می تواند بیت کوین را با کمترین هزینه به دست آورد، که کمتر تحت تأثیر نوسانات بازار ثانویه قرار می گیرد و برای افراد تازه کار مناسب است که برای مدت طولانی نگه دارند.

 

نقطه ضعف این است که استخراج یک فرآیند طولانی مدت است که نیاز به صبر دارد.در حال حاضر، بیشتر پلتفرم‌های محاسباتی موجود در بازار به جز پلتفرم RHY، هیچ محصول محاسباتی نقطه‌ای ندارند.

 

در نهایت، پس از تکمیل تخصیص وجوه خود، باید صبورانه منتظر نصف شدن بازار باشید.بر اساس تجربه تاریخی، بیت کوین هرگز اجازه نداده است افرادی که به او اعتقاد دارند ناامید شوند.تنها تفاوت در طول زمان است.بلیط های خود را بگیرید