استخراج ETH سود بیشتری نسبت به استخراج بیت کوین دارد، چگونه جعبه استخراج اتریوم را انتخاب کنیم؟

May 21, 2022
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

اگرچه بیت کوین به عنوان بزرگترین و محبوب ترین دارایی دیجیتالی است، اتریوم با مشاهده درآمد بالاتری که در سال 2022 ایجاد می شود، ترجیح داده شده ترین انتخاب ماینرها شده است.

استخراج ETH از استخراج BTC در ژانویه 260 میلیون دلار، در فوریه 190 میلیون دلار و در مارس 2022 با 130 میلیون دلار پیشی گرفت.

برای استخراج ETH، بزرگترین عامل موثر بر درآمد استخراج، دستگاه استخراج اتریوم است.اما برخلاف استخراج بیت کوین، استخراج ETH بیشتر به کارت های گرافیک متکی است.با این حال، به منظور تسهیل مهاجرت معدن و بهبود پایداری، جعبه معدن ETH بسیار ضروری است.در مقایسه با طرح قفسه معدن کثیف، طرح جعبه معدن ETH مزایای زیادی در اتلاف گرما و پایداری دارد.

سخت افزار اصلی جعبه معدن ETH شامل: کارت گرافیک، مادربرد، منبع تغذیه، هارد دیسک (هارد دیسک SSD بالای 60G توصیه می شود)، CPU، حافظه، کابل داخلی، کابل آداپتور، مانیتور، ماوس، کیبورد و غیره. کارت سرعت استخراج ETH را تعیین می کند و مادربرد و منبع تغذیه تا حد زیادی پایداری جعبه استخراج ETH را تعیین می کند.

در مقایسه با بیت کوین، که تنها با خرید ماشین های استخراج حرفه ای توسعه یافته توسط سازندگان ماشین های ماینینگ قابل استخراج است، استخراج ETH انعطاف پذیرتر است.جعبه های استخراج ETH را می توان آزادانه با توجه به توان مالی خود ماینرها مونتاژ کرد.تمامی کارت های گرافیک، مادربردها و پاورها به صورت جداگانه قابل خرید هستند.البته، ماینرها همچنین می توانند جعبه های استخراج ETH مشابه را بخرند و خودشان آنها را مونتاژ کنند.

سرور کارت گرافیک 8 کارته 5700XT که توسط LLGO راه اندازی شده است را به عنوان مثال در نظر بگیرید.همانطور که از نام آن پیداست، این در واقع یک جعبه استخراج ETH با هشت کارت گرافیک 5700XT است.خروجی روزانه این جعبه استخراج اتریوم حدود 0.00470000 ETH و ارزش آن حدود 11.25 دلار است.استخراج ETH می تواند به ماینرها اجازه دهد تا سودهای زیادی کسب کنند.

به دلیل دشواری بالای استخراج بیت کوین در حال حاضر، بسیاری از ماینرها در حال انتقال به استخراج ETH هستند.با این حال، لازم به ذکر است که از آنجایی که ETH2.0 به زودی عرضه می شود، انتخاب عاقلانه ای برای ماینرها نیست که یک کارت گرافیک برای جمع آوری جعبه استخراج ETH توسط خودشان بخرند، زیرا ما نمی دانیم که استخراج ETH چه زمانی به پایان می رسد. معدن ETH را خودتان جمع آوری کنید.ریسک سرمایه گذاری در جعبه وجود دارد.