ماینر GPU پیشنهادی برای استخراج در سال 2022

July 20, 2022
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

با پیشرفت زمان، ارزهای دیجیتال به شکل اصلی سرمایه گذاری و مالی تبدیل شده اند.بسیاری از افراد علاقه زیادی به استخراج ارزهای دیجیتال دارند.و ریگ ماینینگ برای ماینینگ ضروری است.ریگ های استخراج زیادی در بازار وجود دارد، امروز در مورد ماینر GPU صحبت خواهیم کرد.

ماینر GPU چیست؟

ماینر GPU، توضیح ساده ریگ استخراج ارز دیجیتال است که توسط GPU استخراج می شود.علاوه بر بیت کوین معروف، اتریوم، دش، لایت کوین و غیره وجود دارد، الگوریتم های رمزگذاری مختلف یکسان نیستند.

از طریق آزمایش، ماینرها دریافتند که ارز دیجیتال با الگوریتم SHA256 از ASIC برای استخراج کارآمدترین استفاده می‌کند.در حالی که ارز دیجیتال سایر الگوریتم‌ها مانند Scrypt از GPU برای استخراج کارآمدترین استفاده می‌کند، بنابراین یک ماینر حرفه‌ای GPU متولد شد.

کارت گرافیک های پیشنهادی برای استخراج در سال 2022

وقتی صحبت از ماینر GPU به میان می آید، از منظر قدرت محاسباتی، NVIDIA و AMD قطعا اولین انتخاب برای استخراج کننده GPU هستند، مانند: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti، AMD Radeon RX 5700 XT، NVIDIA GeForce RTX 2070، NVIDIA GeForce GeForce 2070. ، دستگاه های استخراج GeForce NVIDIA مانند GTX 1660 SUPER.

با این حال، انتخاب یک ماینر GPU نه تنها به نرخ هش بستگی دارد، بلکه به قیمت کارت گرافیک و مصرف انرژی نیز بستگی دارد تا به حداکثر نسبت ورودی به خروجی دست یابید.در حال حاضر، ماینرهای GPU با راندمان انرژی نسبتاً بالا عبارتند از: گیگابایت RTX 3060Ti، MSI GeForce RTX 3070، ASUS TUF-RX6800XT.

آیا ماینرگیت برای ماینرها مناسب است؟

MinerGate یک استخر استخراج چند ارزی است، MinerGate ساده ترین نرم افزار استخراج را برای ماینرها فراهم می کند.MinerGate به هر کسی اجازه می دهد تا برنامه خود را دریافت کرده و آن را روی رایانه خود اجرا کند.

مانند بسیاری از شرکت‌های استخراج، MinerGate یک اپلیکیشن موبایل دارد که به استخراج‌کنندگان کمک می‌کند تا ریگ‌های استخراج خود را از راه دور مدیریت کنند.بزرگترین مزیت MinerGate این است که کار با آن بسیار ساده و آسان است.هر کسی که دانش اولیه در مورد ارز دیجیتال نداشته باشد، می‌تواند از نرم‌افزار MinerGate برای استخراج استفاده کند، که هزینه تجربه افراد عادی را که در استخراج شرکت می‌کنند، کاهش می‌دهد.

البته، می‌توانید از MinerGate برای کارکرد استخراج GPU خود نیز استفاده کنید.اما بسیاری از افراد نیز پاسخ دادند که می‌توانند از طریق ماینرگیت استخراج کنند، اما نمی‌توانند از ماینرگیت پول برداشت کنند.البته، نویسنده مطمئن نیست که آیا به این دلیل است که این کاربران قوانین MinerGate را درک نمی کنند و آستانه برداشت را برآورده نمی کنند.

بله، من از MinerGate برای استخراج استفاده نمی‌کنم، من قبلاً از طریق شرکت‌هایی در چین استخراج می‌کردم.می دانید، قبل از ممنوعیت استخراج در چین، بهترین مکان برای استخراج بود، بنابراین من از MinerGate استفاده نمی کنم.

بعد از اینکه ممنوعیت استخراج چین آزاد شد، من عمدتاً از LLGO برای استخراج استفاده می کنم.بزرگترین مزیت این پلتفرم شفافیت است.اگرچه به طور فعال یک استخر ماینینگ را برای من انتخاب می کند، اما این داده ها شفاف هستند، و من به وضوح می توانم از استخر استخراج بفهمم که چند بیت کوین حفر کرده ام.

چرا می گویند MinerGate؟از آنجایی که من قبل از این نیز تحقیقی در مورد آن انجام دادم، بسیاری از کاربران از عدم شفافیت استخر استخراج MinerGate شکایت داشتند.مطمئن نیستم که این درست باشد یا نه، اما این بررسی ها واقعاً من را از MinerGate ناامید می کند.

البته من ماینرگیت واقعی را نمی شناسم، هر چه می دانم از اینترنت می آید، امیدوارم آنچه را که در مورد ماینرگیت می دانم به شما بگویم.امیدوارم این اطلاعات بتواند به شما کمک کند.