سختی شبکه بیت کوین برای هفت بار متوالی به 20.08 تن افزایش یافت

November 19, 2021
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

طبق قوانین، بیت کوین هر بلاک ۲۰۱۶ یا تقریباً هر ۲ هفته یکبار، سختی استخراج استخراج‌کنندگان را بازنشانی می‌کند.

به دلیل نگرانی های زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیت شرکتی بیت کوین جهانی و سیاست جدید چین در زمینه استخراج رمزنگاری، دشواری بیت کوین برای چهار بار متوالی از اواخر ماه مه کاهش یافته است.

با این حال، با شوک ناشی از این سیاست در گذشته، شبکه بیت کوین بار دیگر افزایش سختی را به خود جلب کرد.شبکه بیت کوین در ساعت 4:27 صبح امروز تنظیم سختی را در ارتفاع بلوک 705600 آغاز کرد و سختی کل شبکه با 0.95 درصد افزایش به 20.08 تن رسید.از 31 جولای، سختی بیت کوین هفت بار متوالی افزایش یافته است.

دشواری استخراج بیت کوین شاخصی برای منعکس کننده دشواری استخراج بلاک های بیت کوین است.سطوح دشواری بالاتر به قدرت محاسباتی بیشتری برای تأیید تراکنش ها و استخراج سکه های جدید نیاز دارد.رشد مداوم دشواری استخراج بیت کوین به این معنی است که استخراج کنندگان بیت کوین نسبت به روند بازار خوش بین هستند که باعث رونق شبکه بیت کوین می شود.

در عین حال، قابل توجه است که قیمت بیت کوین اخیراً افزایش یافته است که تنها "یک قدم" با بالاترین قیمت تاریخی فاصله دارد.تا زمان انتشار، قیمت بیت کوین 62489 دلار بود.مردم نمی توانند آهی نکشند که این سال پر انرژی ترین سال برای استخراج کنندگان بیت کوین است.

اما از سوی دیگر سال سختی هم برای معدنچیان بود.از یک طرف، به دلیل نفوذ سیاست ها، بسیاری از معدنچیان مجبور به ترک مرکز اصلی معدن - چین شدند.از سوی دیگر، به دلیل کمبود منابع انرژی، بسیاری از ماینرها نمی توانند معدن مناسبی برای حفاری پیدا کنند.

در حال حاضر رای در حال گسترش معدن در سراسر جهان است.در عین حال، از معدنچیان نیز می‌خواهد که به صفوف ساخت مشترک معدن بپیوندند.معدنچیان از طریق اشتراک سهام در سرمایه گذاری و ساخت معدن مشارکت می کنند، که نه تنها می توانند صندلی های ثابتی به دست آورند، بلکه می توانند توسط خودشان مدیریت و بهره برداری شوند، بلکه از درآمد سود سهام معدن نیز برخوردار می شوند.

البته، حتی رایج‌ترین ماینرهای سفید کوچک نیز می‌توانند از طریق rhy، ماین‌های مناسبی را در سراسر جهان برای میزبانی ماین پیدا کنند.باشد که همه در این دوران خوب فرصت های خود را پیدا کنند.