بحران انرژی برخی از ماینرها را مجبور به نقل مکان مجدد می کند، ایالات متحده بهترین گزینه برای استخراج کنندگان بیت کوین است

March 18, 2022
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

شرکت استخراج کریپتو Xive اعلام کرد که به دلیل کمبود برق، یک مزرعه ماینینگ کریپتو را به خارج از جنوب قزاقستان منتقل می کند.

قزاقستان در حال حاضر رتبه دوم را در استخراج بیت کوین جهانی دارد و تنها پس از ایالات متحده در رتبه دوم قرار دارد و 18.1 درصد از قدرت استخراج بیت کوین جهانی را در اختیار دارد.از 8.8 درصد در ژوئن افزایش یافته است.

استخراج ارز رمزگذاری شده تقاضای انرژی در شبکه ملی قزاقستان را 8 درصد در سال جاری افزایش داده است در حالی که در زمان عادی تقاضای برق تنها 1 تا 2 درصد در سال افزایش می یابد.

اگرچه این صنعت بار سنگینی را بر شبکه انرژی خود وارد کرده است، قزاقستان با احتیاط نگرش دوستانه ای نسبت به استخراج ارزهای دیجیتال نشان داده است.مقامات به جای ممنوعیت کامل این صنعت، بر مقررات بیشتر این صنعت فشار می آورند.رئیس جمهور قزاقستان، قاسم جومارت توکایف، اخیراً در نشستی با بانکداران اشاره کرد که ممکن است از انرژی هسته ای برای حل کمبود انرژی استفاده شود.

حل مشکل انرژی قزاقستان در کوتاه مدت دشوار است.به همین ترتیب، ایالات متحده به سرعت به عنوان مرکز جدید استخراج بیت کوین جهانی در حال ظهور است.بر اساس داده های دانشگاه کمبریج، در حال حاضر بیش از یک سوم (⅓) قدرت محاسباتی بیت کوین جهان از ماشین های ماینینگ در ایالات متحده تامین می شود در حالی که در بهار گذشته تنها یک پنجم (⅕) بود.

استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال شروع به یافتن مکان‌های جدیدی برای برق ارزان در سراسر جهان کرده‌اند.بسیاری از مردم تگزاس را هدف قرار می دهند، RHY نیز از این قاعده مستثنی نیست.شبکه برق در تگزاس نسبتاً ضعیف تنظیم شده است که در آن کاربران می‌توانند بین تامین‌کنندگان مختلف برق یکی را انتخاب کنند و تامین‌کنندگان به این دلیل برای ارائه قیمت‌های پایین به رقابت می‌پردازند.