قیمت سکه ها همچنان در حال افزایش است و دستگاه استخراج بیت کوین را به سمت رشد سوق می دهد. بسیاری از ماشین های استخراج مورچه فروخته شده اند.

October 22, 2020
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

قیمت سکه ها همچنان در حال افزایش است و دستگاه استخراج بیت کوین را به سمت رشد سوق می دهد.بسیاری از ماشین های استخراج مورچه فروخته شده اند.

 

بیت کوین از 13101.0088 دلار آمریکا بالاتر رفت و شور و نشاط بازار ماینینگ بیت کوین را دوباره برانگیخت، اما همچنین منجر به قطع گسترده بازار ماشین های استخراج بیت کوین شد.قابل درک است که دستگاه ماینینگ دست اول موجود در بازار به طور جدی تمام شده است و سری دستگاه های معدن مورچه سایت رسمی Bitian سرزمین اصلی به فروش رسیده است.سری ماشین‌های استخراج جیانان ژیژی آوالون به فروش رسیده است و سری ماشین‌های استخراج بین‌المللی وینگ بیت Yibang فروخته شده است.پایانخبر فروخته شدن یک سری ماشین های ماینینگ، بازار داغ کنونی ماینینگ را نشان می دهد.

 


می توان گفت افزایش قیمت این دور ارز بار دیگر اعتماد زیادی به ماینرهای دست اندرکار استخراج کرده است.علاوه بر این، تحت ظرفیت تولید فشرده دستگاه ماینینگ، دستگاه های استخراج بیت کوین Bitian، Yibang International و Jianan Zhizhi به طور جدی در انبار موجود نبودند.در وب‌سایت رسمی سه تولیدکننده بزرگ ماشین‌های معدن، دستگاه‌های اصلی استخراج مورچه، ماشین‌های استخراج آوالون و ماشین‌های استخراج وینگ بیت به فروش رسیده‌اند.در حال حاضر، فقط دستگاه ماینینگ آوالون 1041 جیانان ژیژی قابل رزرو است، اما سریعترین دستگاه استخراج آتی در ماه اوت است.

 

 

موجودی دستگاه های استخراج بیت کوین به پایان رسیده است و برخی منابع می گویند که علاوه بر افزایش تقاضا در بازار، تقاضای بازار نیز در حال افزایش است.دلیل مهم دیگر این است که تامین کنندگان بالادستی می توانند عرضه محدود تراشه را ارائه دهند.کمبود تامین تراشه های بالادستی باعث شده ظرفیت تولید تولیدکنندگان ماشین های ماینینگ تنگ شود که این امر منجر به کمبود تولید ماشین آلات ماینینگ شده است.هنگامی که دستگاه استخراج به طور جدی از انبار خارج شد، اما تقاضای بازار همچنان در حال افزایش است، کسب و کار ماشین های استخراج دست دوم شنژن Huaqiang شمال محبوب است، قابل درک است که قیمت دستگاه استخراج بیت کوین تقریباً دو برابر شده است.

 

 

باز شدن سریع بازار گاوی بیت کوین باعث شده است که سهام ماینرها آماده نباشند و بازار دست دوم دستگاه ماینینگ لحظه کارناوالی را آغاز کرده است.تعداد زیادی دستگاه استخراج دست دوم، دستگاه استخراج مورچه دست دوم T9+10.5T، مورچه دست دوم L3+L3++، مورچه S914T500، دستگاه معدن فوق، منبع تغذیه لازم نیست."تعدادی از انجمن WeChat مبادله ماشین معدن شنژن Huaqiang شمالی که مدت ها در انتظار بودیم، فروشندگان ماشین های معدن یک بار دیگر فعال شده اند، شبیه به این نوع تبلیغات بازیافت ماشین معدن دست دوم بسیار زیاد است. و تامین ماشین معدن کافی نیست، ماشین معدن پس از نیم سال "فاجعه معدن"، از تولید کنندگان ماشین های معدن، صاحبان معدن تا معدنچیان خرده فروشی، کل بازار معدن شروع به بی قراری کرده است.