برترین ASIC Miner - Antminer S19 Miner Review

April 20, 2022
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

ماینر Antminer S19 در 23 مارس 2020 عرضه شد. این ماینر مجهز به تراشه پردازشی 7 نانومتری است و نسل سوم دستگاه 7 نانومتری بیتمین است.طبق اطلاعات رسمی، ماینر Antminer S19 دارای قدرت محاسباتی 95TH/s و نسبت بهره وری انرژی 34.5J/TH±5% است که آن را به یک ماشین ماینینگ برتر ASIC شایسته تبدیل کرده است.

ماینر Antminer S19 از نظر ظاهری کمی بزرگتر از S15 و S17 است.اندازه فلز لخت ماینر Antminer S19 400×195.5×290 میلی متر است و وزن خالص کل دستگاه حدود 14.4 کیلوگرم است.

از نظر ظاهری، ماینر Antminer S19 از طراحی یکپارچه "شاسی + منبع تغذیه" استفاده می کند.ماینر Antminer S19 از یکپارچگی بسیار بالایی برخوردار است.منبع تغذیه و برد کنترل همگی از نظر طراحی یکپارچه هستند که همچنین برای راحتی کار و نگهداری است و قرار دادن و خارج کردن از قفسه راحت تر است.با توجه به نیاز واقعی کاربران می توان آن را آزادانه به صورت افقی یا عمودی قرار داد.

طراحی کلی ماینر Antminer S19 از دو نسل قبلی ماشین‌های ماینینگ پیروی می‌کند و از طراحی دو لوله‌ای استفاده می‌کند، به طوری که دستگاه استخراج بهتر می‌تواند گرما را از برد هش در حین کار دفع کند.دو فن در جلو و عقب ماینر وجود دارد که ورودی هوا و خروجی هوا هستند.

پنکه ماینر Antminer S19 با یک توری فلزی پوشانده شده است که می تواند از آسیب دیدگی کاربران در اثر لمس اشتباه فن جلوگیری کند و در عین حال از برخورد اجسام خارجی توسط فن چرخان پرسرعت روی هش برد جلوگیری کرده و به دستگاه آسیب برساند. معدن کار.

با توجه به محاسبات و بازخورد واقعی پرسنل بهره برداری و نگهداری ماشین های معدن، ماینر Antminer S19 مدلی با حداکثر توان محاسباتی و مصرف انرژی است.ماینر Antminer S19 به عنوان مدلی با نسبت مصرف انرژی پایین در درازمدت، استخراج‌کنندگان را قادر می‌سازد تا با توانایی قوی‌تری برای مقاومت در برابر خطرات، استخراج کنند.