هدف گذاری مجدد دشواری بیت کوین به 22.34 ترون کاهش یافت، اولین بار از 31 جولای

February 16, 2022
آخرین اخبار شرکت [#varname#]

بر اساس داده‌ها، بیت‌کوین در ۲۸ نوامبر در ارتفاع ۷۱۱۶۴۸، سختی استخراج را با ۱.۴۹ درصد کاهش به ۲۲.۳۴ تن کاهش داده است.این اولین کاهش از 31 جولای است.قبل از این 9 برابر افزایش متوالی وجود داشت.

در واقع، داده‌های اخیر نشان می‌دهد که سودآوری ماینرها با افزایش مجدد قیمت بیت‌کوین به طور قابل توجهی بهبود یافته است و کارایی بیشتر برای ادامه استخراج را ممکن می‌سازد.

با این حال، طی 90 روز گذشته، نرخ بیت کوین در حال افزایش بوده و به تدریج به بالاترین سطح خود در شش ماه پیش رسیده است.با توجه به افزایش قدرت محاسباتی، بیت کوین 9 بار متوالی دشواری را به نزدیکترین سطح خود در شش ماه پیش افزایش داد.قیمت بیت کوین در هفته گذشته نوسان داشته است که ممکن است به سهولت استخراج کمک کرده باشد.

به طور کلی، شبکه بیت کوین هنوز بسیار پایدار است.در مقایسه با سرمایه گذارانی که سکه ها را حدس و گمان می زنند، این ریسک ممکن است ناشی از نوسانات بازار باشد.از پایان سال 2020، حتی اگر قیمت ارز به شدت نوسان داشته باشد، از آنجایی که قیمت ها همیشه بالا است، تأثیر نوسانات بازار بر ماینرها تقریباً ناچیز است و همیشه برای ماینرها سودآور است.

حتی یک کاهش کوچک در سختی می تواند به ماینرهایی که هنوز آنلاین هستند کمک کند تا بیشتر کسب کنند.اگر مشتریان می‌خواهند در این زمان عالی کنونی حفاری کنند، بسته‌های استخراج متنوعی از RHY مانند مالکیت ماشین و میزبانی ارائه می‌دهد.

پکیج اموال ماشین های معدنی انواع مختلفی از مدل ها را برای مشتریان ارائه می دهد.حقوق مالکیت متعلق به ماینرها است، استخرهای ماینینگ و کیف پول نیز توسط خودشان قابل تعیین و تنظیم هستند.مشتریان می توانند در هر زمان برای تحویل گرفتن دستگاه اقدام کنند.با این حال، اگر سرمایه گذاری بزرگ نباشد.